Послуги

Серед послуг Wonderwork є популярна послуга.

Перманентний макіяж (татуаж)

Ви можете уявити, що протягом 1 – 1,5 року Вам ЗОВСІМ не знадобляться олівці, тіні для брів, не потрібно вибудовувати форму ваших брів щоранку?

Ваші брови досконалі КОЖЕН день. Саме такий ефект надає ця процедура.

 

 

Величезною перевагою технології перманентного макіяжу є його стійкість. Ефект триває 1-1,5 роки.

Перманентний татуаж позбавлений всіх неприємних наслідків, таких як:

довге загоєння, неестетичні кірки, набряклість та припухлості брів після процедури. Техніка перманентного макіяжу малотравматична, вона передбачає внесення пігменту (барвника) на невелику глибину. Завдяки цьому під час процедури відсутня кровотеча, шкіра швидко гоїться без побічних ефектів.

Перманентний макіяж (татуаж) брів також стане найкращим рішенням, якщо у Вас:

Рідкісні від природи чи перещипані брови

На брові присутній шрам, опік або слід від травми

Повна, або часткова відсутність волосяного покрову в області брови


 

 

Пігмент закладається у шкіру на невелику глибину. Саме завдяки мультиіглам вдається зі 100% точність відтворювати натуральні волоски.


Як проходить процедура?

Майстер промальовує бажану форму та вигин брів. Лише після затвердження починається безпосередньо сама процедура.
Перед процедурою використовується обезболюючий крем.
Особливої ​​підготовки перманентний макіяж не потребує. Перед виконанням 2 діб не рекомендується вживати алкоголь. За тиждень потрібно відмінити препарати, що сприяють розрідженню крові. Якщо сумніваєтеся щодо показань, або протипоказань, ви завжди можете попередньо проконсультуватися з нашим майстром.

 

 

На стійкість ефекту найбільше впливає догляд за бровами після процедури. Якщо ви – власниця жирної шкіри, можливо, вам знадобиться корекція раніше, ніж іншим клієнтам. Також слід уникати засобів і процедур, які відлущують верхні шари шкіри. При використанні пілінгів та скрабів – уникайте області навколо брів.

 

 

Протипоказання для перманентного макіяжу

схильність до утворення келоїдних рубців; цукровому діабеті (інсулінозалежній формі); зниження згортання крові; гострі запальні процеси в організмі; важких соматичних захворюваннях; вагітності та лактації

 

 

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ