Послуги

Мезотерапія, або «уколи краси» у Wonderwork

 

Мезотерапія – Це методика омолодження, скульптурування обличчя та тіла за рахунок підшкірного введення невеликих доз лікувальних препаратів. Ефективність процедури обумовлена ​​дією медикаментів та стимулюванням окремих точок. Акупунктурний вплив виявляється як безпосередньо шляхом введення голки в біологічно активну зону, так і віддалено. Працюючи з особою, косметолог, водночас, покращує функціонування внутрішніх органів та систем.

 

Переваги та особливості виконання процедури

Якщо не йдеться про лікувальний ефект або специфічні проблеми, до мезотерапії вдаються на певних вікових етапах. Після 30 років знижується здатність організму самостійно виробляти колаген та еластин – білки, що забезпечують еластичність шкіри.

 

Речовини, що стимулюють роботу шкіри, не засвоюються із звичайних косметичних засобів (кремів, мазей, масок).

 

Молекули вітамінів та гіалуронової кислоти надто великі, тому не проникають у підшкірно-жирову клітковину. За рахунок ін’єкцій вони потрапляють точно за призначенням. Шкіра насичується вологою, набуває здорового вигляду, виглядає пружною і підтягнутою.

 

Уколи краси в Києві – Це різноманітні комплекси, що містить антиоксиданти, біостимулятори, мікроелементи, вітаміни, витяжки рослин, гіалуронову кислоту. Якість препаратів підтверджено європейськими сертифікатами. Перед виконанням процедури косметолог оцінить стан шкіри, індивідуально підбере склади, що підходять до її типу та призначені для вирішення конкретної проблеми. Глибина, спосіб (апаратний чи ручний), техніка введення підбираються персонально.

 

Мезотерапія

Як обрати салон

Відповідь на питання де зробити мезотерапію в Києві, очевидне. Оскільки процедура є ін’єкційною, виконавець має пройти відповідне навчання та мати на руках документи, що підтверджують цей факт. Не менш важливим є дотримання санітарно-гігієнічних норм. Саме тому не рекомендується робити маніпуляцію на квартирі у непрофесійного майстра.

 

Салон Wonderwork пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на покращення естетики обличчя та тіла. Висококваліфікований фахівець займеться відновленням волосся, виконає пілінг та ліфтинг обличчя. Відновить шкіру під очима та покращить контури тіла. Тип процедур та їх кількість підбирається після огляду та консультації.

 

Звертайтеся до нашого салону. Wonderwork допоможе продовжити молодість і зробить вашу красу ще більш чарівною!

Мезококтейль Рафаелло — це «процедура обідньої перерви», оскільки легко переноситься організмом і не залишає Папул після процедури.
Кожа быстро наполняется витаминами и гиалуроновой кислотой ,благодаря чему Ваше лицо снова сияет.

посмотреть цены на услуги.