Послуги

Карбоксітерапія (Carboxy-терапія) це революційна процедура, яка стала бестселером після уколів ботоксу. І набирає все більшої популярності.

 

Карбоксітерапія вже давно застосовується в медицині та естетичній медицині. Проте, зовсім недавно вона вийшла на ринок, як одна з найпопулярніших та найефективніших процедур у косметології.

Внаслідок цієї процедури відбувається омолодження, розгладжуються зморшки, освітлюються темні кола під очима. Також карбокситерапія використовується для омолодження зони декольте.

У чому секрет ефективності даної процедури?

В результаті впливу зовнішнього середовища, стресів і віку, судини людини слабшають, і циркуляція крові, яка транспортує кисень по нашому організму також погіршується.

Під час процедури карбоксітерапії вводиться вуглекислий газ, у місці якого активізується кровообіг та кисневий обмін. Відбувається швидка реакція, а висока концентрація вуглекислоти посилює ці процеси у рази. Виводяться шлаки та токсини, утворюється обмінний процес, йде загальне омолодження.

Цю методику давно використовують у медицині для лікування псоріазу, трофічних виразок, болю в суглобах та м’язах. За рахунок посилення надходження кисню до тканин відбувалося загальне поліпшення стану всього організму.

 

Ефект від процедури карбоксітерапії.

Карбоксітерапія

Насамперед – омолодження. Вуглекислий газ стимулює діяльність фібробластів. Це клітини, які виробляють колаген – будівельний білок тканини. Шкіра стає пружною та насиченою. Зникають дрібні зморшки. Поліпшується колір обличчя, відбувається ефект ліфтингу, зникають темні кола та мішки під очима. Стимулюються застійні в організмі.

 

Як проходить процедура?

Під час Carboxy-терапії за допомогою спеціальної маски вводиться вуглекислий газ (CO2) у верхні шари шкіри (епідерміс).

Де можна зробити карбоксітерапію в Голосіївському районі? Та скільки процедур необхідно пройти?

Бажано пройти курс процедур карбокситерапії. Періодичність – один, двічі на тиждень. По закінченні курсу – процедури, що підтримують, раз на кілька місяців.

Ця процедура не лише поліпшує зовнішній стан шкіри, а й в цілому позитивно впливає на стан організму. Підвищується розумова здатність, знижується збудливість, стимулюється робота ШКТ. І все за рахунок покращення циркуляції крові.

Якщо ви сумніваєтеся, чи робити вам ін’єкції та інші серйозні процедури краси, то радимо почати саме з процедури карбокситерапії.

А дізнатися вартість послуг косметології, у тому числі карбокситерапії можна в цьому розділі.